پرش لینک ها
مشاهده
بکشید

خرید کامپیوترهای رومیزی

Hustle and Cashflow وبلاگی است که هدف آن آموزش افراد هزاره در زمینه امور مالی شخصی است. چیزی که اجازه می‌دهد با سایر وبلاگ‌های مالی شخصی متفاوت باشد، این است که چگونه ما با استفاده از طنز و زبانی مرتبط با افراد هزاره ارتباط مالی و پول شخصی را انتخاب کردیم و در عین حال اطلاعات باکیفیتی درباره نحوه برخورد با پول و اشتراک‌گذاری داستان‌های مردم جوان در حال غلبه بر مبارزه مالی خود هستند

اغلب به فرهنگ پاپ و جدیدترین جوک‌های اینترنتی اشاره می‌کند و به خوانندگان ما اجازه می‌دهد جایی برای یادگیری داشته باشند و حس اجتماعی را در خود ایجاد کنند.

چگونه می توانم بودجه خود را کنترل کنم؟

Hustle and Cashflow وبلاگی است که هدف آن آموزش افراد هزاره در زمینه امور مالی شخصی است. چیزی که اجازه می دهد تا با سایر وبلاگ های مالی شخصی متفاوت باشد، این است که چگونه ما با استفاده از طنز و زبان قابل اتکا با افراد هزاره ارتباط مالی و پول شخصی را انتخاب کردیم و در عین حال اطلاعات باکیفیتی درباره نحوه برخورد با پول و به اشتراک گذاشتن داستان های جوانانی که بر مشکلات مالی خود غلبه می کنند ارائه می دهیم.
PHILIP REYES

ارتباطات و مهارت های خود را بهبود بخشید

Hustle and Cash وبلاگی است که هدف آن آموزش افراد هزاره در زمینه امور مالی شخصی است. چیزی که اجازه می‌دهد با سایر وبلاگ‌های مالی شخصی متفاوت باشد، این است که چگونه تصمیم گرفتیم با استفاده از طنز و زبانی مرتبط، با استفاده از طنز و زبان مرتبط با افراد هزاره در ارتباط با امور مالی و پول شخصی و در حین اطلاعات باکیفیت ارتباط برقرار کنیم. نحوه برخورد با پول و به اشتراک گذاشتن داستان جوانان غلبه بر مشکلات مالی خود اغلب به فرهنگ پاپ و جدیدترین جوک های اینترنتی اشاره می کند و به خوانندگان ما امکان می دهد مکانی برای یادگیری و ایجاد حس اجتماعی داشته باشند.
  • خودتان را راحت کنید.
  • محیط کاری خود را مدیریت کنید و میز خود را سازماندهی کنید.
  • تعادل کار/زندگی را تنظیم کنید.
  • با همکاران خود در تماس باشید.

چگونه می توانم بودجه خود را کنترل کنم؟

Hustle and Cashflow وبلاگی است که هدف آن آموزش افراد هزاره در زمینه امور مالی شخصی است. چیزی که اجازه می دهد تا با سایر وبلاگ های مالی شخصی متفاوت باشد، این است که چگونه تصمیم گرفتیم که با استفاده از طنز و زبانی مرتبط، با ارائه اطلاعات باکیفیت درباره امور مالی و پول به افراد هزاره ارتباط برقرار کنیم. نحوه برخورد با پول و به اشتراک گذاشتن داستان های جوانانی که بر مشکلات مالی خود غلبه می کنند اغلب به فرهنگ پاپ و جدیدترین جوک های اینترنتی اشاره می کند و به خوانندگان ما امکان می دهد مکانی برای یادگیری و ایجاد حس اجتماعی داشته باشند.

پیام بگذارید